432 rezultate, pagina 13 / 29

Oferte imobiliare în Cluj-Napoca

Casă Unifamiliala, Iris!!

332,900 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
150 mp
2023

Apartament, parte dintr-un triplex, ultrafinisat, zonă liniștită și view superb!

229,000 € (negociabil)

Apartament cu 4 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
172 mp
2020

Casa la curte comuna, Andrei Muresanu!!

340,000 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
98 mp
1960

2 camere, 2 balcoane, vedere panoramică – Zorilor, zona Sigma!!

212,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Zorilor, Cluj-Napoca
58 mp
1989

3 camere, Terasa, Garaj, Plopilor Noi!!

201,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Plopilor, Cluj-Napoca
73 mp
2008

2 camere, Etaj 1, Bloc Nou, Intre lacuri!!

165,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
40 mp
2017

3 camere, decomandat, 3 balcoane- Manastur!!

209,999 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de vânzare
Manastur, Cluj-Napoca
74 mp
1985

Apartament de 5 camere în Vilă - Zona Bună Ziua!!

318,000 €

Apartament cu 5 camere de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
148 mp
2016

Apartament 2 camere ultramodern / terasa / Zona Frunzisului

210,000 € (negociabil) TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Zorilor, Cluj-Napoca
58 mp
2022

Casă calcan, Curte, grădină, Iris!!

357,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
225 mp
1985

2 camere decomandat, Garaj, Parcul Prodan, Zorilor!!

180,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Zorilor, Cluj-Napoca
56 mp
1978

La Curte Comună, Posibilitate, Mansardare!!

214,000 €

Casă / Vilă cu 1 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
49 mp
1970

Apartament 3 camere garaj+parcare, Terasa, Ultracentral!!

360,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Ultracentral, Cluj-Napoca
72 mp
1960

2 Camere 60mp , Bloc nou, Parcare subterană , Dâmbul Rotund!!

186,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Dambul Rotund, Cluj-Napoca
60 mp
2023

3 camere, La Cheie, Manastur zona deosebita!!

194,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Manastur, Cluj-Napoca
60 mp
1975